UEA_logo

5-7 жовтня у Києві відбулась Пятнадцатая международная конференция по эндодонтии
Украинской Эндодонтической Ассоциации
НОВЫЕ ТЕХНОЛОГИИ В ЭНДОДОНТИИ

Sodevcom_logo

Slider_Conference_RU

Перший день, 5 жовтня

Koval

Д-р Олександр Коваль (Україна)

Сучасні шляхи інструментальної обробки кореневих каналів. Новий підхід у використанні ручних файлів

Випускник ОДМУ. Захистив кандидатську дисертацію на тему: «Клініко-експериментальне обґрунтування методу обробки кореневих каналів для лікування хронічних періодонтитів». Асист. кафедри стоматології дитячого віку ОНМУ. Асист. кафедри загальної стоматології факультету післядипломної освіти ОНМУ. Провідний спеціаліст 3-х європейських компаній: SEPTODONT, MicroMega, DMG. Міжнародний лектор та автор ряду статей і публікацій в області ендодонтії. Керівник «Українського науково-методичного центру клінічної ендодонтії» при ІСАМНУ. Автор 5 патентів на винаходи в області ендодонтії. Президент УЕА. З 1997 р. займається приватною ендодонтичною практикою.


polov

Д-р Андрій Половінщиков (Україна)

Вітальна терапія пульпи

Голова осередку УЕА у Вінниці та Вінницькій області, засновник Dental Education Clinic, спеціаліст Американської Асоціації Ендодонтистів, член Американської стоматологічної асоціації, головний лікар та ендодонтист клініки «Дент Лайф», спеціаліст з ендодонтії UPenn, США.


khrystyna

Д-р Христина Сидорак (Україна)

Погляд на результати сучасної хемо-механічної обробки кореневих каналів очима електронного мікроскопа

Лікар-стоматолог, спеціалізується на ендодонтичному прийомі, клініка “Naturelle”, Київ. Аспірант кафедри стоматології Інституту стоматології НМАПО ім.П.Л. Шупика, Оpinion Leader компанії FKG в Україні.


Pigol

Д-р Андрій Піголев (Україна)

Вирішення нестандартних ситуацій в клінічній ендодонтії

Практикуючий ендодонтист, клініка «Silk», м. Харків. Співзасновник та лектор Української Ендодонтичної Спілки. Практика в області консервативної та хірургічної ендодонтії із застосуванням операційного мікроскопа з 2007 року. Лектор всеукраїнських та міжнародних ендодонтичних конференцій. Автор учбових курсів та друкованих публікацій. Проводить науково-дослідницьку діяльність з різних аспектів ендодонтії.


vasia

Д-р Василь Каращук (Україна)

Ятрогенні помилки

Лікар-ендодонтист. Лектор навчального клубу «Белый Град». Член Української Ендодонтичної Спільноти (УЕС). Учасник Східно-європейської спільноти мікроскопної стоматології. Активний учасник інтернет-проектів: ROOTS, DENTAL TOWN, NEXS та ін. 10-річна практика роботи з мікроскопом. Резидент видавництва «ДЕНТАКЛУБ» (журнал про стоматологію). Модератор секції «ЕНДОДОНТІЯ» Українського стоматологічного порталу UKRDENTAL.


Другий день, 6 жовтня

terry

Dr Eleftherios Terry R. Farmakis (Греція)

Підвищення ефективності іригації в ендодонтії

Ступінь DDS в 1991 р. в Афінському університеті, Греція. Ступінь магістра наук (1994) і спеціалізація з ендодонтії (1997 р., Стоматологічний інститут Афінського національного університета імені Каподистрії, Греція). Ступінь PhD захистив у 2005 році. Автор багатьох опублікованих наукових досліджень і лекцій з питань використання лазерів в ендодонтії, ендодонтичних силерів, самоадаптуючого файлу тощо. Член Американської асоціації ендодонтистів (AAE), Академії дентальної мікроскопії (AMED), Міжнародної асоціації стоматологічних досліджень (IADR), Міжнародної спілки зі спортивної стоматології та травм зубів (ISSDDT). Казначей Міжнародної федерації ендодонтичних асоціацій (IFEA).


Souza

Prof. Erick Souza (Бразилія)

Перегляд концепції ущільнення в ендодонтичній обтурації. Обтурація і проблема апікальної екструзії

Ступінь DDS в 1999 р. у Федеральному університеті штата Мараньян, Бразилія. В період з 2002 по 2008 рік захистив ступінь магістра наук та PhD з ендодонтії в Університеті штату Сан-Паулу Жуліо ді Мескіта Фільйо. Ад’юнкт-професор у Федеральному університеті штата Мараньян, Бразилія. Член редакційної ради Міжнародного эндодонтичного журналу. Автор численних наукових робіт з ендодонтії. Лектор світового рівня.


chornenky

Д-р Ігор Чорненький (Україна)

Змазаний шар і механізми його усунення. Іригація та особливості впливу іригаційних розчинів на стінки кореневого каналу

Лікар-стоматолог. Асистент кафедри ортопедичної стоматології Інституту стоматології НМАПО імені П.Л.Шупика. Клінічний консультант VDW в Україні.


ivanova

Д-р Тетяна Іванова (Україна)

Сучасні ендодонтичні технології. Абсолютна впевненість та практичні можливості використання у різних клінічних випадках

Лікар-стоматолог вищої категорії. Спеціалізація в області ендодонтичної та естетичної стоматології. Сертифікований тренер Dentsply Sirona, керівник навчального центру «Аванто», м.Київ.


Dzhehus

Д-р Ігор Джегус (Україна)

Про вплив суспільно-кризових явищ на роботу стоматолога

Автор книг «Як стати розвинутим стоматологом», «Секретна зброя стоматолога», «Психологічні аспекти в стоматології», «ПсихоDENT» та ін.


7 жовтня

МАЙСТЕР-КЛАС

Проблема доступу до каналів

vasia

Д-р Василь
Каращук
• Тактика лікаря.

• Первинне проходження каналів.

• Демонстрація роботи в мікроскоп з використанням ендокомбайна EndoPilot.

Робочі місця учасників майстер-класу забезпечувались мультифункціональними ендодонтичними приладами EndoPilot, системою інструментів Poldent, ендоблоками, необхідними для роботи інструментами.


7 жовтня

МАЙСТЕР-КЛАС

Файли RECIPROC з підвищеною безпекою обробки кореневих каналів, в тому числі і при переліковуванні. M-two (ендомотор Silver Reciproc), пломбування методом вертикальної конденсації термопластифікованою гутаперчею (прилад BeeFill 2 в 1)

souza

Prof. Erick
Souza
Учасники майстер-класу мали можливість відпрепарувати та запломбувати 4-канальний зуб, отримати відповіді на найбільш актуальні запитання, які можна задавати в процесі роботи. Робочі місця забезпечувались ендомоторами з наконечниками, приладами для обтурації BeeFill 2 в 1 і GuttaFusion VDW, системами інструментів Reciproc, ендоблоками, необхідними для роботи інструментами. Для демонстрації використовується операційний мікроскоп.

7 жовтня

МАЙСТЕР-КЛАС

Як стоматолог міг би уникнути рекламацій

dzhehus

Д-р Ігор
Джегус
• Джерела конфліктів.

• Фактори симпатії, сумісності, довіри та переконливості.

• Поведінка, потреби, бажання та очікування.

• Порозуміння від знайомства до прощання.

• Заохочення до тотального лікування.

• Мінімалістичний перфекціонізм.