ПрограмаРеєстраційна анкета та ЦІНИМісце проведення

Вісімнадцята міжнародна конференція з ендодонтії

11-12 листопада 2021 року

НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЕНДОДОНТІЇ

«ДЕПО» Конференц-хол: Київ, вул. Антоновича, 52 (метро Олімпійська).

ГЕНЕРАЛЬНІ СПОНСОРИ:
global surgical corporation logo
logo examvision
logo Sodevcom

Pеєстрація учасників: з 8:00, кава-брейки відповідно до розкладу лекцій

Перший день, 11 листопада

Коваль

9:00-11:00
Олександр Коваль (Україна)

Президент УЕА, к.м.н. Ас. кафедри стоматології дитячого віку ОНМУ. Ас. кафедри загальної стоматології факультету післядипломної освіти ОНМУ. Провідний спеціаліст SEPTODONT, MicroMega, DMG. Міжнародний лектор та автор ряду статей і публікацій в області ендодонтії. Керівник «Українського науково-методичного центру клінічної ендодонтії» при ІСАМНУ. Автор 5 патентів на винаходи в області ендодонтії. Займається приватною ендодонтичною практикою.

«Ключові аспекти ендодонтичного лікування в нестандартних клінічних випадках».


Половінщиков

11:15-12:45
Андрій Половінщиков (Україна)

Засновник та CEO DENTAL EDUCATION CLINIC, головний лікар та ендодонтист клініки «Дент Лайф», директор програми з ендодонтичної резидентури. Випускних міжнародної програми UPenn (США) за спеціальністю ендодонтія. Голова осередку Української Ендодонтичної Асоціації у Вінниці та Вінницькій області, спеціаліст Американської Асоціації Ендодонтистів, член Американської стоматологічної асоціації.

«Помилки та ускладнення під час ендодонтичного лікування, шляхи їх вирішення».

ОБІД 12:45-13:45

Каращук

14:00-16:00
Василь Каращук (Україна)

Лікар-стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург, ендодонтист cтоматологічної клініки “DMC”, м. Київ. Член УЕА, УЕС, УАЕС. Діючий член ADA. Активний член східно-європейського суспільства мікроскопної стоматології. Організатор і тренер навчального клубу «MicroinfinityClub», Тренер «DEC Ukraine», автор публікацій «ДентАрт». Постійний резидент стоматологічного журналу «Дентаклуб» (розділ «Ендодонтія в деталях»). Автор численних лекцій, семінарів та клінічних курсів з ендодонтії з використанням операційного мікроскопа в Україні, Азербайджані та ін.

«Класичне та хірургічне вирішення ятрогенних проблем».


Подільчук

16:15-17:15
Денис Подільчук (Україна)

Більше 10 років практики лімітованої до мікроскопної ендодонтії у Клініці Дубнової. Співзасновник “Української Ендодонтичної Спільноти”. Ментор першої приватної резидентури по ендодонтії DEC. Член Американської Ендодонтичної Асоціації – 2020 рік. Заступник головного лікаря Клініки Дубнової, автор курсу ServiceDay. В 2008 закінчив стоматологічний факультет НМУ ім. О.О.Богомольця. Проходив короткострокове навчання у Італії, Австрії, Швейцарії, Португалії та Китаї.

«Ревіталізація зуба».

СВЯТКОВИЙ ФУРШЕТ 18:30


Другий день, 12 листопада

ОСОБЛИВИЙ ГІСТЬ ПОДІЇ


Рікуччі

9:15-17:30
Dr. Domenico Ricucci (Італія)

Отримав ст. DDS у 1985 р. в університеті «La Sapienza» в Римі. Надалі зосередився на приватній ендодонтичній практиці. Професор каріології університету «Magna Graecia» в Катандзаро. Дослідницька робота в Європейській спілці ендодонтології у 1999-2005 рр. Основний науковий інтерес пов’язаний з реакціями пульпарних та періапікальних тканин на карієс та терапію, роллю біоплівки в ендодонтичних інфекціях, етіологією невдалого ендодонтичного лікування, регенерацією пульпи та реваскуляризацією. З 1998 р. керує власною гістологічною лабораторією. Автор більше 95 наукових статей і лекцій. Автор підручника та атласу «Ендодонтологія. Комплексна біологічна та клінічна картина» та дванадцяти розділів книги.

«Біологічні аспекти профілактики та лікування хвороб пульпи та періапікальних захворювань».


ЧАСТИНА ПЕРША

Терапія вітальної пульпи та можливість зберегти її життєздатність при глибоких каріозних ураженнях.

 • Реакція тканин на карієс.
 • Діагностика зворотності/незворотності запалення пульпи.
 • Пряме та непряме покриття пульпи; пульпотомія.

ОБІД 13:00-14:00


ЧАСТИНА ДРУГА

Ендодонтичні інфекції. Локалізація, морфологія та вплив на результат лікування.

 • Роль біоплівки в інфекціях кореневих каналів.
 • Загоєння ран після ендодонтичного лікування.
 • Етіологія невдач ендодонтичного лікування. Суперечливі аспекти щодо можливої ​​ролі актиномікотичної інфекції та справжньої кісти.
 • Латеральні канали: нескінченна історія.

ОГЛЯД ЛЕКЦІЇ

В рамках лекції обговорюються гістологічні процеси, які відбуваються з тканинами пульпи в умовах середньоглибоких каріозних уражень. Запальні клітини накопичуються в зоні, прилеглої до пульпових закінчень в дентинних канальцях, уражених каріозним процесом. Це супроводжується утворенням «менш трубчастого» третинного дентину та змінами прошарку одонтобласту. Запальний процес може лишатись зворотним протягом тривалого часу. Бактеріальна інвазія в пульпову тканину та виникнення некротичних ділянок є визначальним фактором переходу в незворотний запальний стан. Можливість клінічного діагностування незворотності запалення пульпи ґрунтується на нещодавних дослідженнях та гістологічних даних. Коли ставиться діагноз зворотне запалення пульпи в умовах каріозного ураження, можна спробувати зберегти вітальність прямим покриттям пульпи, оскільки зона некрозу з часом буде поширюватись на більшу площу пульпової камери. Коли діагноз – незворотний пульпіт, селективна хірургічна елімінація інфікованої тканини може дозволити зберегти часткову вітальність пульпи.

Спочатку бактерії обмежуються пульповою камерою, але незабаром процес руйнування пульпи поширюється за межі пульпової камери і повільно рухається в апікальному напрямку, супроводжуючись клінічними симптомами або ні. На гістологічних зрізах часто спостерігаємо, як бактерії утворюють складні структури, що прилипають до стінок кореневого каналу. Ці структури відомі як “біоплівки”. Біоплівки можна помітити в латеральних каналах та апікальних дельтах. Лише їх повне усунення може гарантувати ендодонтичний успіх. Біопсія тканин у випадках невдач демонструє, що інфекцію на апікальних стінках кореневих каналів або складних анатомічних формах важко контролювати традиційними методами лікування. Ми обговоримо присутність екстрарадикулярних бактерій та їх можливу роль у визначенні невдалих методів лікування кореневих каналів, а також роль справжньої кісти з кристалами холестерину.

СЕКРЕТАРІАТ КОНФЕРЕНЦІЇ: ТОВ “Содевком” 01042 м. Київ вул. Іоанна Павла II, 21, оф. 407 тел.: (044) 537 20 24, 536 03 58 email: sodevcom@ukr.net www.sodevcom.com.ua
У В А Г А ! ! !

СИНХРОННИЙ ПЕРЕКЛАД

Мати при собі паспорт або 500 грн. під заставу обладнання (навушники і приймач).

Після конференції гроші/документи повертаються.

МIСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:
«ДЕПО» Конференц-хол: Київ, вул. Антоновича, 52 (метро Олімпійська).

РЕЄСТРАЦІЙНА АНКЕТА УЧАСНИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

  ВІСІМНАДЦЯТА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ЕНДОДОНТІЇ

  11-12 листопада 2021 року

  НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЕНДОДОНТІЇ

  Dendra hotel «ONOVO»

  02660, м. Київ, Бориспільське шосе 18 км (300 м від ст.м. «Бориспільська»)

  Прізвище, ім'я, по-батькові (як на сертифікаті)*

  Контактний телефон*

  Адреса електроної пошти*

  Домашня адреса

  Місто, область, вулиця, дім, квартира, індекс

  Службова адреса*

  Назва клініки, місто, область, вулиця, дім, квартира, індекс

  Робочий телефон

  РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ЗБІР (оберіть, будь ласка, необхідне)

  Здійснюю оплату за два дні конференції 11-12 листопада 2021 року*

  5800 грн.*
  студентам - знижка 1000 грн.**

  *поля обов'язкові для заповнення

  **Знижка дійсна тільки при наявностістудентського квитка.

  ОПЛАТА для фізичних осіб та юридичних осіб - платників єдиного податку.

  Банківський переказ, безкоштовний для одержувача платежу, на рахунок - ФО-П Савенко Олена Анатоліївна, UA553808050000000002600994694. Ідентифікаційний код - 2832409989. Призначення платежу - «за участь у конференції П.І.Б».
  ФО-П Савенко О.А. - платник єдиного податку 2 групи.

  ОПЛАТА для юридичних осіб, крім платників єдиного податку.

  Оплата здійснюється згідно рахунку від ТОВ «Содевком» за тел. +38 044 537-20-24.

  Сертифікат за навчання надає 20 балів до безперервного професійного розвитку лікарів.

  До вартості конференції входять: лекційна програма, обіди, сертифікат УЕА, перерви на каву/чай, інформаційний портфель.

  ВІДМОВА ВІД УЧАСТІ: у разі відмови від участі після реєстрації до 1 жовтня 2021, буде утримано 25% реєстраційного збору, після 1 жовтня - сума не повертається.

  проведення конференцыъ з ендодонтії

  Шановні колеги! Важлива інформація стосовно проведення Вісімнадцятої міжнародної конференції з ендодонтіі, що буде проходити 11-12 листопада у Києві. У зв’язку з переходом Києва до червоної карантинної зони ми як організатори прийняли рішення про перенесення події з готелю ONOVO до нової локації – «ДЕПО» Конференц-хол, що знаходиться за адресою: Київ, вул. Антоновича, 52 (метро Олімпійська). Це дає нам можливість збільшити соціальні відстані між учасниками на майже вдвічі більшій площі конференц – залу та холів при організації лекцій та харчування.

  Рекомендовані готелі для проживання:

  • Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska, вул. Велика Васильківська, 55. Тел. ‎(044)5862900;
  • Готель Грегуар, вул. Велика Васильківська 67/7, тел. (‎044)4989790.

  Рекомендовані парковки:

  • паркінг супермаркету «Мегамаркет» вул. Антоновича 50,
  • паркінг Троїцький , вул. Велика Васильківська 53-55А.

  Сподіваємося , що зміна локації тільки покращить проведення нашого заходу!

  Нагадуємо, для відвідання конференції просимо надати 11.11.2021 або сертифікат повної вакцинації (в додатку «Дія» чи паперовий), або документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини, або негативний тест ПЛР/антиген, зроблений не пізніше ніж за 72 години/48 годин до події.