Головна Сторінка » Бінокуляри та освітлювачі ExamVision
logo examvision
Бінокуляри ExamVision виготовляють на замовлення із урахуванням індивідуальних параметрів зору для забезпечення максимального комфорту.

Бінокуляри та освітлювачі ExamVision на замовлення

ExamVision поєднує давнi традицiї датського дизайну, поцiновуючи естетику i функцiональнiсть. ExamVision родом iз Самсьо, крихiтного датського острова, вiдомого у всьому свiтi своєю вiдновлюваною енергiєю. Спокiй i природна краса Самсьо забезпечує iдеальне середовище, щоб масштабно мислити, наполегливо працювати i дбати про найменшi деталi.

Ми вiримо, що збiльшення та ергономiка рiвноцiнно важливi

Команда оптометристiв та висококвалiфiкованих фахiвцiв знайдуть для Вас iдеальне індивiдуальне рiшення у виглядi бiнокулярних луп. Вони зрозумiють Вашi найактуальнiшi потреби та запропонують найкращий варiант, переконаються, що виготовленi на замовлення бінокуляри Вам пiдходять i сприяють кращому ергономiчному положенню. Переконайтесь на власнi очi у бездоганнiй якостi бiнокулярів ExamVision та отримайте безкоштовнi поради та рекомендацiї щодо вибору збiльшення, оптичної системи, захисту та ергономіки в ексклюзивного дилера ExamVision в Українi – компанiї «Содевком».

Переваги для Вас

Продукцiя ExamVision є результатом iдеальної синергiї між технологiєю та ручним виробництвом. Лупи виготовляються та збираються виключно на основi індивідуальних вимiрювань. Потiм вони проходять ретельний процес контролю якостi перед тим, як залишити завод.
  • Відмінна візуалізація та точність: Наша оптика допоможе досягти кришталево-чіткого зображення, яке потрібне для високоякісних, точних робіт.
  • Задоволення від роботи: Досягається завдяки кращим результатам лікування, швидшому виконанню роботи та більш щасливим пацієнтам, задоволеним лікуванням.
  • Душевний спокій: П’ять років гарантії на всі бінокуляри та постійна сервісна підтримка від дилера.
  • Довша працездатність: Вдосконалене ергономічне положення завдяки індивідуальним бінокулярам дозволяє уникнути проблем з опорно-руховим апаратом.
  • Стиль та функціональність: Триразовий переможець міжнародної нагороди в галузі дизайну продукту – Red Dot Design Award.
  • Індивідуальне рішення: Наші фахівці запропонують рішення, яке задовольнить всі потреби в покращеній візуалізації і комфорті.