Стоматологічний мікроскопРозміщенняЦифрова документаціяДодаткове обладнанняПеревагиЦіни
фото стоматологічного мікроскопа Global

СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ОПЕРАЦІЙНИЙ МІКРОСКОП GLOBAL А-СЕРІЇ – МІКРОСКОП НОВОГО ПОКОЛІННЯ.

МІКРОСКОП GLOBAL – ЦЕ КОХАННЯ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

АБСОЛЮТНО НОВИЙ ДИЗАЙН

Блискуча глянцева поверхня, динамічні форми – частка сучасності для щоденної стоматологічної практики.

ІНТУЇТИВНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ AXISTM

Регулювання коефіцієнтів збільшення, підсвітки, позиціонування стоматологічного мікроскопа, маневрені ручки – все знаходиться на одній осі.

ЯСКРАВІШЕ СВІТЛО

Найяскравіше діодне джерело світла з більш, ніж 100.000 люкс на виході. Обирайте інтенсивність, потрібну для кожного випадку.

МОДУЛЬНА СИСТЕМА

Подовжувач бінокулярів, розподілювач променів, мультифокальна лінза, відеоадаптер – модульний дизайн забезпечує розумну та просту модернізацію по мірі зростання потреб.

Мікроскоп складається з голови мультифокальна лінза пульт LED стоматологічного мікроскопа global бінокуляри стоматологічного мікроскопа global

СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ОПЕРАЦІЙНИЙ МІКРОСКОП GLOBAL: КРАЩА ВІЗУАЛІЗАЦІЯ – БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ.

ДОСКОНАЛІСТЬ – ЦЕ НАБАГАТО БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО ЗОВНІШНЯ КРАСА

стоматологічний операційний мікроскоп global в деталях
 1. 1. БІНОКУЛЯРИ

  Ще більше комфорту з новим дизайном. Бінокуляри з кутом нахилу 0-220° з більш м’якими окулярами без латексу доступні з 10-кратним збільшенням. Індивідуальне налаштування можливої ​​діоптрії відбувається за допомогою простого механізму.

 2. 2. ПОДОВЖУВАЧ БІНОКУЛЯРІВ CARR

  Подовжувач бінокулярів допомагає оператору підтримувати зручне вертикальне положення, зменшуючи напругу та втому плечей, шиї та спини. Підходить до будь-якого стоматологічного операційного мікроскопа GLOBAL з бінокулярами з можливістю нахилу.

 3. 3. ПЕРЕМИКАЧ ЗБІЛЬШЕННЯ

  Таке є тільки у GLOBAL! Перемикачі збільшення вбудовані в ручки з обох сторін. Таким чином можна одночасно змінювати коефіцієнт збільшення та положення корпуса мікроскопа одною рукою.

 4. 4. МАНЕВРЕНІ РУЧКИ

  Ергономічні ручки можна зручно налаштовувати і зафіксувати в необхідному положенні. Саме так як потрібно Вам!

 5. 5. ДІОДНЕ ДЖЕРЕЛО СВІТЛА

  Незрівнянне джерело світла:
  • Освітленність понад 100 000 люкс.
  • Колірна температура 5 500° К (денне світло).
  • Вісім рівнів яскравості.
  • Фільтр для композитної реставрації.
  • Безшумний і не потребує обслуговування.

 1. 6. ФІЛЬТР

  Триступеневий модуль фільтра: прозорий, помаранчевий, зелений.

 2. 7. НАЛАШТУВАННЯ КУТА НАХИЛУ «ВПЕРЕД-НАЗАД»

  За допомогою витонченого кільця налаштування (нержавіюча сталь) можна оптимально відрегулювати кут нахилу корпусу мікроскопа вперед або назад.

 3. 8. 1080 HD ВІДЕОСИСТЕМА

  Global 1080p HD – це відеокамера прямої HDMI-відеопередачі на екран, високоякісне зображення в ультракомпактному дизайні. Призначена для роботи з мікроскопом. Передача чіткого зображення, незважаючи на розмір монітора. Найменша HD-камера на ринку з трансляцією відеопотоку.

 4. 9. МУЛЬТИФОКАЛЬНА ЛІНЗА

  Чиста ергономіка! Мультифокальна лінза об’єктива оптимально фокусує мікроскоп на об’єкті, зменшує необхідність зміни положення мікроскопа та нахилу бінокулярів протягом декількох процедур. Загальний діапазон регулювання фокусної відстані – 15 см.

збільшення 19 стоматологічного мікроскопа globalзбільшення 12 стоматологічного мікроскопа globalзбільшення 8 стоматологічного мікроскопа globalзбільшення 5 стоматологічного мікроскопа globalзбільшення 3 стоматологічного мікроскопа globalзбільшення 2 стоматологічного мікроскопа global
МОДЕЛЬ А6 (ШІСТЬ СТУПЕНІВ ЗБІЛЬШЕННЯ)
Коефіцієнт збільшення 0,33 0,5 0,8 1,25 2 3
Загальне збільшення (х) 2,1 3,2 5,1 8,0 12,8 19,2
Поле зору (⌀, мм) 95 62 39 25 16 10
МОДЕЛЬ А4 (ЧОТИРИ СТУПЕНЯ ЗБІЛЬШЕННЯ)
Коефіцієнт збільшення 0,5 0,8 1,25 2
Загальне збільшення (х) 3,2 5,1 8,0 12,8
Поле зору (⌀, мм) 62 39 25 16
МОДЕЛЬ А3 (ТРИ СТУПЕНЯ ЗБІЛЬШЕННЯ)
Коефіцієнт збільшення 0,5 1 2
Загальне збільшення (х) 3,2 6,4 12,8
Поле зору (⌀, мм) 62 32 16

* при використаннi окулярiв 10 х; лiнз об’єктива F:250 мм; бінокулярів 160 мм. Примітка: в залежності вiд обраних оптичних компонентів ці показники збільшення можуть бути вищими або нижчими.

стоматологічний мікроскоп global з системою AXIS

GLOBAL SURGICAL CORPORATION: ДОСВІД, ЗНАННЯ ТА ЦІКАВІСТЬ – НАШІ РУШІЇ ДО РЕВОЛЮЦІЙНИХ РОЗРОБОК.

система AXIS для стоматологічного мікроскопа global

СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ОПЕРАЦІЙНИЙ МІКРОСКОП GLOBAL: СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ AXISTM

Повна концентрація на лікуванні! Нова система управління AXISТМ передбачає розміщення елементів налаштування мікроскопа в інтуїтивно зрозумілому для користувача місці. Всі важливі налаштування корпуса мікроскопа зосереджені на одній осі. • Маневрені ручки • Перемикач збільшення • Світлодіодне джерело світла • Стоматологічний фільтр • Налаштування кута нахилу мікроскопа Таке нове розташування функцій дозволяє легко позиціонувати та просто керувати мікроскопом. Місце обертання корпуса мікроскопа змістилось ближче до центра тяжіння, що полегшило налаштування нахилу вперед і назад. Компанія Содевком пропонує оцінити переваги мікроскопів GLOBAL в нашому шоу-румі або під час практичник курсів для стоматологів в нашому навчальному центрі.
система стоматологічного мікроскопа global

СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ОПЕРАЦІЙНИЙ МІКРОСКОП GLOBAL – СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН ДЛЯ КОЖНОЇ КЛІНІКИ.

ВАРІАНТИ РОЗМІЩЕННЯ СТОМАТОЛОГІЧНОГО МІКРОСКОПА GLOBAL

Мобільна підлогова версія
оснащена великими колесами для зручності пересування мікроскопа між операційними, має стійке захисне покриття від подряпин. Конфігурація також доступна у вигляді фіксованого кріплення на підлогу.
стоматологічний мікроскоп global на підлозі
Настінна версія
(з високим або низьким кріпленням) компактно складається під стінку для зручного зберігання (подовжуючий рукав забезпечує оптимальну маневреність).
стоматологічний мікроскоп global на стіні
Стельова версія
оптимальне розташування для зручного користування мiкроскопом. Таке крiплення можливе для стель висотою вiд 2,5 до 3 м. Примiтка: для стелi 2,5 м, будь ласка, дiзнайтесь у вашого представника про можливі обмеження.
стоматологічний мікроскоп global на стелі
Елегантний інноваційний стиль для сучасного стоматологічного кабінету. Ці високоефективні системи кріплення забезпечують плавне переміщення мікроскопа − навіть коли до нього прикріплена важка дзеркальна камера.
кріплення стоматологічного мікроскопа global
стоматологічний мікроскоп global у клініці

СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ОПЕРАЦІЙНИЙ МІКРОСКОП GLOBAL: ЗОБРАЖЕННЯ ВАРТЕ ТИСЯЧІ СЛІВ.

СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ОПЕРАЦІЙНИЙ МІКРОСКОП GLOBAL: ЦИФРОВА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Використання цифрової документації стало невід’ємним інструментом сучасних стоматологічних клінік. В поєднанні з усіма перевагами стоматологічного операційного мікроскопа GLOBAL вона стає ще ефективнішою.

Коли фотографуєте через стоматологічний операційний мікроскоп, зроблені зображення є точними репліками того, що бачить користувач. Процес фотографування та оцінки ефективності лікування здійснюється за лічені секунди. Перерви в лікуванні практично немає.

операційний мікроскоп global з камерою
 1. 1. ПОДІЛЮВАЧ ПРОМЕНІВ

  Цей оптичний компонент ділить вхідне світло на два промені і, таким чином, дозволяє підключати та комбінувати цифрові відеокамери та фотоапарати для подальшого ведення документації.

 2. 2. НОВА ВІДЕОСИСТЕМА GLOBAL 1080 HD З ПРЯМИМ АДАПТЕРОМ

  Нова HD-відеокамера − перша на ринку відеокамера прямої відеотрансляції на екран (HDMI-порт), яка пропонує високоякісні зображення в ультракомпактному дизайні, можливе підключення до комп’ютера (необхідне додаткове обладнання).
  Вона спроектована спеціально для мікроскопів GLOBAL, тому забезпечує надзвичайну чіткість відтворення у високій якості HD − незалежно від розміру екрана.

 3. 3. АДАПТЕР Х-MOUNT

  Цей унікально розроблений адаптер сумісний з більшістю поширених відеокамер та цифрових фотоапаратів. Він дозволяє адаптувати власні камери до системи мікроскопа.

 4. 4. АДАПТЕР SLR Х-MOUNT

  Адаптація SLR-камери до системи мікроскопа GLOBAL забезпечує професійну документацію вашої роботи за допомогою зображень високої роздільної здатності.

стоматологічний мікроскоп global збільшений

Стоматологічний операційний мікроскоп GLOBAL має модульну будову, таким чином, за допомогою широкого вибору аксесуарів лікар може створити власну конфігурацію для оптимальної роботи, враховуючи свої потреби.

ОСОБЛИВИЙ АКСЕСУАР

стоматологічний мікроскоп global з мультифокальною лінзою

МУЛЬТИФОКАЛЬНА ЛІНЗА ОБ’ЄКТИВА

Мультифокальна лінза допомагає ефективніше сфокусувати мікроскоп на об’єкті, зменшує необхідність переміщення та дозволяє підтримувати пряму робочу поставу. • Швидко налаштовуйте стоматологічний операційний мікроскоп для роботи без значних зміщень. • Зберігайте ергономічно правильну поставу. • Досягніть точного фокусування без переміщення голови мікроскопа чи бінокулярів. • Можливість встановлення на будь-яку модель мікроскопа GLOBAL.

ІНШІ АКСЕСУАРИ СТОМАТОЛОГІЧНОГО МІКРОСКОПА GLOBAL

стоматологічний мікроскоп global з carr

ПОДОВЖУВАЧ БІНОКУЛЯРІВ CARR

• Віддаляє оператора від мікроскопа на 2,5 дюйми (6,35 см). • Забезпечує кут нахилу 45° для покращення постави оператора та комфортного розміщення мікроскопа.

стоматологічний мікроскоп global з ротаційним кільцем

КІЛЬЦЕ ОБЕРТАННЯ БІНОКУЛЯРІВ

• Використовується в поєднанні з подовжувачем бінокулярів Carr для нахилу корпуса мікроскопа на бік на +/- 25 градусів. • Також для розміщення бінокулярів асистента.

стоматологічний мікроскоп global з подвійною діафрагмою

ПОДВІЙНА ІРИСОВА ДІАФРАГМА

• Дозволяє змінювати глибину різкості під час огляду або зйомки.

стоматологічний мікроскоп global для лазера

МОДУЛЬ ДЛЯ ЛАЗЕРНОГО ФІЛЬТРА

• Забезпечує захист очей під час роботи з лазером під мікроскопом. • Постачається з червоним слайдером без лазерних фільтрів. • Кожен фільтр буде вбудований відповідно до специфікацій виробника лазера. • Безпека: заслонка закривається автоматично, коли витягається слайдер.

magewell для стоматологічного мікроскопа global

КОМПЛЕКТ MAGEWELL

• Отримання фотографій з відеопотоку без зовнішньої картки пам’яті. • Одночасна відеотрансляція на комп’ютері та декількох моніторах. • Дистанційне керування та моментальне збереження знімків.

стоматологічний мікроскоп GLOBAL та медсестра

СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ОПЕРАЦІЙНИЙ МІКРОСКОП GLOBAL: ПЕРЕВАГИ

Стоматологічний операційний мікроскоп Global пропонує багато переваг для лікарів загальної практики, ендодонтистів і пародонтологов. Деякі з них наведені нижче.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ СТОМАТОЛОГІВ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ:

Реставраційна стоматологія:
 • Забезпечує більш точне препарування зубних тканин під коронку.
 • Дозволяє уважніше перевірити стан реставрацій та відпрепарованих країв.
 • Ліпше освітлення полегшує виявлення та видалення карієсу.
 • Покращує виявлення і оцінку переломів та аномалій у коронковій та кореневій частині.
 • Полегшує розміщення ретракційної нитки для ясен.
 • Забезпечує кращий аналіз відбитків.
 • Допомагає перевірити граничне прилягання реставрації (коронки, вініра, вкладки/накладка, амальгами, композитного матеріала).
 • Полегшує обробку і полірування країв.
 • Поліпшує процедуру контурування ясень навколо зубів та імплантатів.
 • Допомагає проводити оцінку після цементації коронкових штифтів.
Переваги в стоматологічній лабораторії
 • Допомагає проводити фінішну обробку зуботехнічного штампа.
 • Полегшує виявлення бульбашок, недосконалостей та недопрепарованих ділянок зуботехнічного штампа.
 • Поліпшує процедуру крайової адаптації воску та кераміки.
 • Дозволяє оцінити внутрішній стан литої конструкції або керамічної коронки.
 • Припасування коронкової частини на зуботехнічний штамп для забезпечення найтоншої граничної цілісності.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ЕНДОДОНТИСТІВ

1. Стоматологічний операційний мікроскоп Global забезпечує поліпшене освітлення і збільшення для більшої точності і виконання всіх діагностичних і технічних аспектів ендодонтичного лікування.

 • Діагностика: покращує візуалізацію переламів зуба в коронковій частині, пульповій камері чи у кореневій структурі.
 • Виявлення, оцінка та уникнення перешкод, кальцифікатів та резорбцій в пульповій камері.
 • Візуалізації пульпової камери, дослідження кальцинована анатомії для безпечної терапії кореневих каналів зі меншою втратою зубних структур, зводячи до мінімуму ятрогенні помилки лікаря.
 • Тривимірна візуалізація кореневих обструкцій через зламаний інструмент для більш успішного його видалення з каналу.
 • Повторне ендодонтичне лікування клінічних випадків за рахунок передбачуваного видалення коронок внутрішньоканальних штифтів, срібних штифтів та попередніх обтураційних матеріалів.
 • Ретельна оцінка біомеханіки для повного очищення і дезінфекції системи кореневих каналів.
 • Цілковите видалення глибокого карієсу завдяки кращому освітленню, повне запломбування та ізоляція від пероральних рідин.
 • Електрохірургічна обробка м’яких тканини, ушивання або лазерні процедури виконуються більш тонко завдяки поліпшеній візуалізації.
 • Покращені ендодонтичні хірургічні випадки завдяки більшій візуалізації кореневої структури каналу з лінгвальної сторони, що дозволяє провести резекцію верхівки кореня і ретроградно запломбувати кореневий канал. Завдяки покращеній візуалізації хірургічного поля оператор може ретельно оцінити зуб на предмет наявності перелому кореневої структури чи дефектів надкістниці.

2. Стоматологічний операційний мікроскоп Global дозволяє поліпшити кінезіологію ендодонтичних процедур. Положення клініциста при роботі з мікроскопом сприяє вертикальній поставі, зменшуючи напруження в шиї, спині та плечах.

 • Знижує втому оператора та стомлення очей під час роботи.
 • Забезпечується прекрасна можливість фото документації.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ПАРОДОНТОЛОГІВ

 • Дозволяє хірургу зменшити розмір хірургічного поля, зменшуючи дискомфорт для пацієнта і час загоєння.
 • Підвищує точність мікрохірургічних роздрізів і ушивання нитками діаметром від 0,07 до 0,04 мм для точного суміщення тканина/тканина і тканина/зуб для швидкого загоєння охайного шва.
 • Дозволяє проводити кращий огляд та діагностику патологічних уражень м’яких тканин ясен, піднебіння та слизової оболонки.
 • Покращує візуалізацію поверхні коренів та суміжних внутрішньокісткових дефектів для остаточного видалення зубного каменю.
 • Допомагає виявити мікрозапалення при повторному обстеженні після безопераційної терапії.
 • Поліпшує процедуру перевірки стану реставрацій та маргінальних тканин.
 • Дозволяє провести мікрохірургію кістки і видалення кісткового краю без ураження поверхні кореня, зберігаючи пародонтальну зв’язку під час остеоктомії.
 • Забезпечує точне субепітеліальний розміщення і ушивання мембран та субепітеліальних трансплантатів сполучної тканини.
 • Покращує візуалізацію місця імплантації з мінімальним проміжком між зубами та дозволяє точно підібрати протетичні компоненти імплантатів та оцінити стан суміжних тканин навколо імплантатів.
 • Забезпечує точний контроль під час лазерної хірургії сусідніх зубів без травмування кореня або поверхні імплантатів.
 • Сприяє проведенню точної ампутації кореня та гемісекції, періапікальних хірургічних операцій, необхідних під час пародонтальної хірургії.
 • Полегшує процедуру сінус-ліфтингу шляхом прямої візуалізації гайморової пазухи під час препарування.
 • Дозволяє провести точну диссекцію нижньочелюстного та ментального нервів для латерального зміщення під час процедури імплантації нижньої щелепи.
 • Полегшує оцінку периодонтальної зв’язки для атравматической видалення коренів та кінчиків коренів з одночасним збереженням/збільшенням гребня.
 • Покращує виявлення і оцінку переломів та аномалій кореня.
 • Забезпечує вертикальну поставу під час роботи, зменшуючи напруження в шиї, спині та плечах.
 • Фільмує відео з високою роздільною здатністю та фотографії на відстані 35 мм для інформування пацієнтів, дослідницької роботи, а також страхування, юридичної документації.

Для запиту цін на стоматологічний операційний мікроскоп GLOBAL та іншу продукцію заповніть, будь ласка, наступну форму.

  Ваше прізвище, им'я, по-батькові*

  Контактний телефон*

  Адреса електронної пошти*

  Оберіть продукцію для запиту цін

  Якщо Ви бажаєте отримувати пропозиції поштою, заповніть поля нижче.

  Домашня адреса

  Місто, область, вулиця, дім, квартира, індекс

  Місце роботи

  Назва клініки, місто, область, вулиця, дім, квартира, індекс

  Телефон клініки

  Ваше повідомлення

  facebook
  instagram