Головна Сторінка » Клінічне застосування імплантологічних систем BEGO

Завдяки компанії BEGO Implant Systems ми відкриваємо новий розділ нашого сайту – Клінічні випадки в хірургічному та імплантологічному лікування. Сюди ми плануємо додавати актуальні кейси застосування імплантолічних систем в щоденній практиці, та, сподіваємось, це стане в нагоді як досвіченим імплантологам, так і початківцям. Цей розділ можна в подальшому використовувати для обміну досвідом із колегами з України.

Опубліковані матеріали люб’язно надані компанією BEGO Implant Systems, оригінал статей можна переглянути на офіційному сайті компанії.

Надалі ми плануємо додавати більше нових клінічних випадків з дентальної імплантології. Тому не забувайте час від часу перевіряйте новий розділ «Клінічні випадки». Ви також матимете змогу надавати свої кейси, які будуть опубліковані як на нашому сайті, так і на сайті компанії BEGO (деталі за запитом).

Клінічний випадок BEGO

Клінічний випадок: Імплантологічне лікування та протезування беззубої щелепи

Наступний клінічний кейс проведений доктором Vitor Hugo Familiar з Португалії та його командою. Представлена реабілітацію беззубої арки шляхом імплантологічного лікування та протезування з установленням незнімного зубного протеза в день імплантологічної операції.

Дізнатися більше…

Клінічний випадок BEGO 2

Клінічний випадок: Встановлення імплантату технікою BEGO Guide

Наступний клінічний випадок був проведений доктором Monika Ziemianek із Франції. Були передумови для встановлення імплантатів за допомогою техніки BEGO Guide та тимчасового протезування.

Дізнатися більше…