БінокуляриЗбільшенняОправаКорегувальні лінзиEye Protect System™ВідеоматеріалиЦіни
лупи ExamVision на докторі

Бінокулярні лупи ExamVision

Лупи ExamVision виготовляють на замовлення із урахуванням індивідуальних параметрів зору для забезпечення максимального комфорту.
Наші лупи високої роздільної здатності HD – найбільш витончена система лінз з усіх існуючих на ринку бінокулярних луп.

Компанія ExamVision лише матеріали преміум-класу в побудові унікальної багатолінзової системи для оптимальної роздільної здатності, природної передачі кольорів, найкращого робочого поля та глибини різкості.

Коли ви замовляєте лупи ExamVision, не потрібно переплачувати за високоіндексне скло, оскільки ми використовуємо виключно високоіндексне скло.

Лупи HD ідеально підходять для стоматологів, гігієністів, ортодонтів, хірургів, пластичних хірургів, ветеринарів, працівників лабораторій, офтальмологів, ювелірів. Вони представлені комплексною системою лінз преміум-класу.

Лупи ExamVision пропонують оптимальне збільшення, максимальну різкість та беззаперечну свободу руху. Вам залишається лише зосередитись на роботі.

Неперевершений дизайн дозволяє розподілити вагу луп по всій оправі, ви відчуваєте лише комфортну оправу. Завдяки якісній німецькій оптиці ви бачите робоче поле надзвичайно детально, а унікальна система лінз забезпечує точну передачу кольору.

Наші лупи виготовляють індивідуально з урахуванням вашого зору и зручної робочої постави. За необхідності можна замовити систему Prisma Lens system™,де завдяки заломленню ви ближче бачите робоче поле, це допомагає зберегти пряму осанку і уникнути напруження спини та шиї.

Ідеальні лупи. Наші представники зроблять всі індивідуальні заміри, а команда професійних оптиків виготовлять, відкалібрують та налаштують ваші особисті лупи ExamVision. В результаті ви отримаєте персонально виготовлені на замовлення лупи.

Особисті потреби з легкістю можна урахувати в лупах ExamVision, наприклад, особливий нахил бінокулярів для спеціалізованої хірургії.

На що необхідно звернути увагу при купівлі луп.

Якість системи луп залежить від чотирьох ключових характеристик.

Роздільна здатність

Це властивість чітко відображати дрібні деталі. Вона залежить від оптичного дизайну і якості точних лінз. Лупи, виготовлені з менш якісних матеріалів, не можуть надати максимальну видимість по всьому робочому полю. Як приклад, зверніть увагу на попит споживачів на телевізори високої чіткості. Який телевізор ви б хотіли придбати, 52-дюймовий проекційний або ж 42-дюймовий HD-телевізор? Незважаючи на більший розмір екрану, якість зображення проекційного телевізора нижча за кришталево чисту, деталізовану видимість телевізорів HD.

Ширина поля зору

Це розмір операційного поля. Фахівці охорони здоров’я більше цінують поле зору ширше діаметром, оскільки, таким чином, набагато легше й швидше звикнути до використання луп при переході від звичайного спостереження. Великий діаметр операційного поля також знижує втому очей. Розмір поля залежить від діаметра оптичної труби, дизайну лінзи й ступеня збільшення: чим він вищий, тим менше поле зору.

Глибина різкості

Це діапазон простору в межах фокусу. Вона визначає, наскільки ви можете наближатися або відхилятися при роботі з лупами, залишаючись при цьому у фокусі по всьому робочому полі. Глибина різкості залежить від освітлення, дизайну лупи, ступеня збільшення й здатності ока сфокусуватися (акомодація).

Ступінь збільшення
Це розмір зображення (а не чіткість зображення). Немає стандартної шкали виміру ступеня збільшення серед виробників луп. Хоча існує безліч систем виміру, більшість виробників зазвичай округляють цю властивість до 0,5 x.

Крім даних характеристик при виборі луп велике значення мають вага, кут нахилу бінокулярів, комфортний дизайн і стиль оправи. Як результат ви одержуєте чудову чіткість зображення завдяки високій роздільній здатності й глибині різкості по всій ширині поля зору.

СИСТЕМА ЛУП ЗБІЛЬШЕННЯ
2,3 2,8 3,0 3,3 3,5 3,6 3,8 4,5 4,6 5,5 5,7 6,4
ExamVision Kepler Advanced купити

Kepler Advanced

* * * *
 ExamVision Galilean

Galilean HD

ExamVision Kepler Kompakt купити

Kepler Kompakt

ExamVision Essential

Essential

Системи бінокулярних луп – як обрати власний варіант

купити бінокуляри стоматологічні

Бінокулярні лупи ExamVision Galilean HD є найзручнішими.

З ними ви зможете працювати весь день, кожен день. Бінокулярні лупи виготовляються на замовлення не тільки у повній відповідності з індивідуальними параметрами зору, але і в залежності від особистих потреб в роботі. Наші клієнти цінять прозорість оптики, чіткість зображення, свободу пересування, але найголовніше те, що лупи ExamVision поліпшують якість їх роботи. Доступні чотири варіанти збільшення (2,3 х – 2,8 х – 3,3 х – 3,8 х).

ExamVision Galilean

Спробуйте бінокулярні лупи ExamVision Kepler Kompakt, якщо вам потрібне велике збільшення (три варіанти кратності: 3,5 х – 4,6 х – 5,7 х).

Новий дизайн, відзначений нагородою Red Dot Design 2014, поєднує в собі точність призматичної системи Kepler і комфорт. Завдяки можливості зміни збільшення Power-Up лупи Kepler Kompakt будуть служити вам протягом довгих років.

Бінокулярні лупи ExamVision Kepler зі світлом

Нові революційні бінокулярні лупи ExamVision Kepler Advanced містять чотири типи збільшення в одній системі (3,6x, 4,5x, 5,5x та 6,4x).

Завдяки вбудованій системі Turn’N’Click ви маєте можливість переходити від одного збільшення до іншого простим обертом бінокуляра. Kepler Advanced доступний в системі TTL та може бути вмонтованим у будь-яку оправу ExamVision. Prisma Lens System™ встановлюється в якості додаткової опції. З вагою всього 75,5 грамів Kepler Advanced стали найлегшими регульованими бінокулярними лупами у світі, це на 20 грамів менше від наступної конкуруючої продукції. Також збільшення в 6,4x – це найвищий показник у світі серед бінокулярних луп, які регулюються.

Купити бінокуляри ExamVision в Україні
Бінокуляри ExamVision Galilean збільшення

Бінокулярні лупи ExamVision Galilean HD

Варіанти збільшення ExamVision Galilean HD
Бінокуляри ExamVision без збільшення
Масштаб 1:1

лупи ExamVision Galilean збільшення 2.3

Збільшення 2,3 х

Діаметр робочого поля: 10,8 см Глибина різкості: 20 см Оправи: Cosmo, Sport, Icon, Carbon Система лінз: Galilean HD Додатково: – Покриття Super Hi-Vision (подвійних захист від подряпин, відблисків) – Встановлення системи Prisma Lens System

Винятково зручне збільшення, яке не потребує адаптації. Неперевершена свобода руху із глибиною різкості близько 20 см. Чудова чіткість деталей щоденних стоматологічних процедур. Рекомендовано для тих, хто починає працювати зі збільшенням. Лупи рекомендовані для повсякденного використання для збереження здорової робочої постави.


лупи ExamVision Galilean збільшення 2.8

Збільшення 2,8 х

Діаметр робочого поля: 10,2 см Глибина різкості: 15 см Оправи: Cosmo, Sport, Icon, Carbon Система лінз: Galilean HD Додатково: – Покриття Super Hi-Vision – Встановлення системи Prisma Lens System

Збільшення у 2,8 разів забезпечує більш детальне зображення робочого поля із збереженням виняткової чіткості та великої глибини різкості. Лупи постачаються в конфігурації HD TTL, ідеальний варіант для збереження здорової постави. Збільшення у 2,8 разів запобігає втомі очей та чудово підходить для тривалої роботи весь день.


лупи ExamVision Galilean збільшення 3.3

Збільшення 3,3 х

Діаметр робочого поля: 10,2 см Глибина різкості: 15 см Оправи: Cosmo, Sport, Icon, Carbon Система лінз: Galilean HD Додатково: – Покриття Super Hi-Vision – Встановлення системи Prisma Lens System

Коли необхідно полегшити роботу за допомогою луп, які повторюють деталізацію мікроскопа, чудовим рішенням для вас будуть лупи із збільшенням в 3,3 рази. Лупи ідеально підходять для робіт, які потребують ретельності, але при цьому зберігають широке робоче поле та велику глибину різкості для свободи руху. Для такої величини збільшення ви напевно захочете придбати додаткове джерело світла. Ми рекомендуємо повністю портативний оптичний прилад FocusTM LED.


лупи ExamVision Galilean збільшення 3.8

Збільшення 3,8 х

Діаметр робочого поля: 7,11 см Глибина різкості: 5 см Оправи: Cosmo, Sport, Icon, Carbon Система лінз: Galilean HD Додатково: – Покриття Super Hi-Vision – Встановлення системи Prisma Lens System

Одне з останніх доповнень в ряді луп HD – збільшення у 3,8 рази, яке забезпечує неперевершену деталізацію зображення и кристалічну чіткість. Це єдині бінокулярні лупи на стоматологічному ринку, які пропонують збільшення у 3,8 рази в оптичній системі Galilean. Лупи ідеально підходять для робіт, які потребують ретельності, але при цьому зберігають широке робоче поле та велику глибину різкості для свободи руху. Для такої величини збільшення ви напевно захочете придбати додаткове джерело світла. Ми рекомендуємо повністю портативний оптичний прилад Focus™ LED.

ExamVision Kepler Kompakt баннер

Бінокулярні лупи ExamVision Kepler Kompakt

Варіанти збільшення Kepler Kompakt
Бінокулярні лупи ExamVision без збільшення
Масштаб 1:1

Бінокулярні лупи ExamVision Кеплер збульшення 3.5

Збільшення 3,5 х

Діаметр робочого поля: 8,5 см Глибина різкості: 10 см Оправи: Cosmo, Sport, Icon Система лінз: Kepler Kompakt Фіксація точного фокусу: Так Додатково: – Покриття Super Hi-Vision (подвійний захист від подряпин, відблисків) – Встановлення системи Prisma Lens System

Точне та якісне збільшення в 3,5 х с широким полем зору. Ультракомпактні бінокуляри довжиною всього 38 мм. Фіксація точного фокусу дозволяє окремо налаштувати фокус в кожному з бінокулярів для ідеального відображення робочого поля.. Для такої величини збільшення ви напевно захочете придбати додаткове джерело світла. Ми рекомендуємо повністю портативні оптичні прилади ExamVision FocusTM LED.


Бінокулярні лупи ExamVision Кеплер збільшення 4.6

Збільшення 4,6 х

Діаметр робочого поля: 7,5 см Глибина різкості: 7 см Оправи: Cosmo, Sport, Icon Система лінз: Kepler Kompakt Фіксація точного фокусу: Так Додатково: – Покриття Super Hi-Vision – Встановлення системи Prisma Lens System

Точні та легкі бінокулярні лупи зі збільшенням у 4,6 разів. Фіксація точного фокусу дозволяє окремо налаштувати фокус в кожному з бінокулярів для ідеального відображення робочого поля. Для такої величини збільшення ви напевно захочете придбати додаткове джерело світла. Ми рекомендуємо повністю портативні оптичні прилади ExamVision FocusTM.


Бінокулярні лупи ExamVision збільшення 5.7 Кеплер

Збільшення 5,7 х

Діаметр робочого поля: 6,5 см Глибина різкості: 6 см Оправи: Cosmo, Sport, Icon Система лінз: Galilean HD Фіксація точного фокусу: Так Додатково: – Покриття Super Hi-Vision – Встановлення системи Prisma Lens System

Свобода рухів при збільшенні мікроскопа в 5,7 разів забезпечує більш зручне положення лікаря. Як і в інших бінокулярних лупах з лінійки Kepler Kompakt фіксація точного фокусу дозволяє окремо налаштувати фокус в кожному з бінокулярів для ідеального відображення робочого поля. Для такої величини збільшення ви напевно захочете придбати додаткове джерело світла. Ми рекомендуємо повністю портативні оптичні прилади ExamVision FocusTM

Бінокулярні лупи ExamVision Kepler Advanced банер

Бінокулярні лупи ExamVision Kepler Advanced

Варіанти збільшення Kepler Advanced
Бінокулярні лупи ExamVision без збільшення
Масштаб 1:1

ExamVision Кеплер збільшення 3.6

Збільшення 3,6 х

Діаметр робочого поля: 7 см Глибина різкості: 8 см

Точне та якісне збільшення в 3,6 х с широким полем зору та глибиною різкості для комфорту рухів під час роботи.


лупи ExamVision Кеплер збільшення 4.5

Збільшення 4,5 х

Діаметр робочого поля: 6 см Глибина різкості: 6 см

Для складних процедур, що вимагають великого збільшення, при цьому бінокуляри забезпечують правильну глибину поля для оптимізації ергономіки.


лупи ExamVision збільшення 5.5 Кеплер

Збільшення 5,5 х

Діаметр робочого поля: 5 см Глибина різкості: 5 см

Для складних процедур, що вимагають великого збільшення, при цьому бінокуляри забезпечують правильну глибину поля для оптимізації ергономіки.


лупи ExamVision Кеплер збільшення 6.4

Збільшення 6,4 х

Діаметр робочого поля: 4 см Глибина різкості: 3,5 см

Збільшення мікроскопа зі свободою і комфортом рухів.

лупи ExamVision оправи банер

Оправи для бінокулярних луп ExamVision

ExamVision пропонує декілька типів стильних фірмових датських оправ, спеціально розроблених для монтування бінокулярних луп. Чудово розподіляють вагу луп по всій оправі, мають повністю регульовані дужки і зменшують тиск оправи на ніс, тому навіть для тривалих робіт немає необхідності використовували пов’язку на голову.

Всі оправи зроблені з титану, їх зручно налаштовувати відповідно до розмірів обличчя, і вони, без сумніву, прослужать вам протягом довгих років. Накладки на ніс дуже зручні, протиалергенні і не втрачають кольору.

Новинка! Компанія ExamVision пропонує аксесуари для бінокулярів – чудові яскраві змінні силіконові завушники та інше.

Panto

оправа Panto ExamVision оправа синя Panto
ExamVision оправа рожева Panto

Розміри:
Великий, середній

Доступна система:
Galilean, Kepler Kompakt
та Kepler Advanced

Кольори завушників:
лупи ExamVision оправа чорний завушник
ExamVision оправа вишневий завушник
ExamVision оправа зелений завушник
ExamVision оправа синя
ExamVision оправа оранжевий завушник
ExamVision оправа кремовий завушник

Sport v2

лупи ExamVision оправа Sports v2 лупи ExamVision оправа синій
лупи ExamVision оправа Sports v2 срібляста

Розміри:
Великий, малий

Доступна система:
Galilean, Kepler Kompakt
и Kepler Advanced

Кольори завушників: лупи ExamVision оправа чорний
лупи ExamVision оправа вишневий завушник
лупи ExamVision оправа зелений завушник
Бінокулярні лупи ExamVision оправа синій завушник
Бінокулярні лупи ExamVision оправа оранжевий завушник
Бінокулярні лупи ExamVision оправа кремовий

Cosmo Steep

Бінокулярні лупи ExamVision оправа Cosmo Бінокулярні лупи ExamVision оправа срібляста
Бінокулярні лупи ExamVision оправа червона

Розміри:
Великий, среденій, малий

Доступна система:
Galilean, Kepler Kompakt
и Kepler Advanced

Кольори завушників:
Бінокулярні лупи ExamVision оправа чорний
Бінокулярні лупи ExamVision оправа червоний
Бінокулярні лупи ExamVision оправа зелений
Бінокулярні лупи ExamVision оправа синій

Sport

Бінокулярні лупи ExamVision оправа Sport Бінокулярні лупи ExamVision оправа срібляста Бінокулярні лупи ExamVision оправа чорний Бінокулярні лупи ExamVision оправа червоний

Розміри:
Великий, малий

Доступна система:
Galilean, Kepler Kompakt
и Kepler Advanced

Кольори завушників:
Бінокулярні лупи ExamVision оправа чорний завушник
Бінокулярні лупи ExamVision оправа червоний
Бінокулярні лупи ExamVision оправа зелений
Бінокулярні лупи ExamVision оправа синій

Icon

Бінокулярні лупи ExamVision оправа Icon Бінокулярні лупи ExamVision оправа срібляста Бінокулярні лупи ExamVision оправа чорна Бінокулярні лупи ExamVision оправа червона Бінокулярні лупи ExamVision оправа голуба

Розміри:
Великий, середній, малий

Доступна система:
Galilean, Kepler Kompakt
и Kepler Advanced

Додаткові аксесуари:
Бінокулярні лупи ExamVision оправа діамант
Бінокулярні лупи ExamVision оправа рубін
Бінокулярні лупи ExamVision оправа сапфір

Carbon v1

Бінокулярні лупи ExamVision оправа Carbon Бінокулярні лупи ExamVision оправа чорний

Розміри:
Великий, середній, малий

Доступна система:
Galilean и Kepler Advanced

Кольори дужок:
Бінокулярні лупи ExamVision оправа металічний
Бінокулярні лупи ExamVision оправа рожева

Бінокулярні лупи ExamVision: найкраща якість корегувальних лінз – яким би не був рецепт офтальмолога.

Якісні всесвітньо відомі корегувальні лінзи марки Hoya. Різноманітні конфігурації рецептурних лінз, у тому числі мультифокальних, виготовлені з високоіндексного скла з покриттям, яке запобігає відблискам. Надзвичайно тонкі корегувальні лінзи мають вишуканий дизайн. Додатково можна замовити покриття Super Hi-Vision для захисту від значних подряпин, відблисків та з метою збереження ідеального стану лінз на майбутнє.

Бінокулярні лупи ExamVision монофокальні лінзи

Монофокальні корегувальні лінзы

Бінокулярні лупи ExamVision бифокальні з лінією

Біфокальні корегувальні лінзи. Версія №1

Бінокулярні лупи ExamVision бифокальні

Біфокальні корегувальні лінзи. Версія №2

Бінокулярні лупи ExamVision мультифокальні

Мультифокальні корегувальні лінзи. D=на велику відстань, N=на невелику відстань (60 см)

Бінокулярні лупи ExamVision – перша система бінокулярних луп із захистом від променів синього спектру без погіршення сприйняття кольорів

Бінокулярні лупи ExamVision захист
Відкрийте для себе Eye Protect System™ від компанії Essilor революційну систему для захисту від шкідливих ультра-фіолетових та синьо-фіолетових променів *.

Захистіть себе – висока якість роботи залежить від здорових очей.

Ваш зір є одним із найцінніших ресурсів. Робота в умовах яскравого світлодіодного середовища протягом тривалого періоду лишає ваші очі вразливими до шкідливих променів УФ- і синьо-фіолетового спектру. З часом шкідливе світло може стати одним з факторів таких захворювань очей, як катаракта або вікова макулодистрофія**.
Вам можуть загрожувати один або декілька наступних факторів:

Унікальний захист, вбудований в кожний окуляр

Компанія Essilor за результатами in vitro випробувань фотозахисту клітин сітківки ока встановила, що лінзи Eye Protect System™ захищають від шкідливих синьо-фіолетових променів в три рази краще, ніж стандартні рецептурні лінзи***. Лінзи Eye Protect System™ з UV-покриттям Crizal Forte® знижують показники відмирання клітин сітківки, спричиненого впливом світла, на 25%. Eye Protect System™ – це комбінація індекса E-SPF з фільтром Smart Blue Filter. Eye Protect System™ вбудована в середину лінзи, це не поверхневе покриття. Синьо-фіолетові промені у діапазоні 400-455 нм є найбільш шкідливими у спектрі синьо-фіолетовому спектрі.
Бінокулярні лупи ExamVision кольоровий спектр Унікальна система Eye Protect System™ містить світлопоглинаючі молекули, здатні виокремити та частково відфільтрувати найбільш шкідливі синьо-фіолетові хвилі світла, при цьому пропускаючи корисне бірюзово-синє світло. Хочете дізнатись більше про інноваційну систему? Подивіться дане відео.

Захистіть очі від шкідливого синього світла без погіршення сприйняття кольорів

Лінзи Eye Protest System™ не надають зображенню жовтого відтінку та синіх відблисків. Спеціальні додаткові поглиначі кольорів покращують сприйняття зображення, зберігаючи при цьому естетичну прозорість оптики. Система Eye Protest System™ доступна у лінзах бінокулярів ExamVision.
ПРИМІТКА. Системи Eye Protest System™ НЕДОСТАТНЬО, щоб захистити ваші очі під час використання фотополімерної лампи.
*Частково відфільтровує синьо-фіолетові промені **Здоров’я очей залежить від різних факторів (вік, генетика, куріння, дієта). Світло – це один із факторів ризику, на які можуть впливати офтальмологічні лінзи. УФ може бути однією із причин виникнення катаракти. Синьо-фіолетовий промінь є одним із факторів вікової макулодистрофії (1). (1)McCarty CA, Taylor HR. A review of the epidemiologic evidence linking ultraviolet radiation and cataracts. Dev Ophthalmol. 2002; 35:21-31. Sunlight and the 10-year incidence of age-related maculopathy: The Beaver Dam Eye Study. Arch. Ophthalmol., 122, 750-757. New discoveries and therapies in retinal phototoxicity, Serge Picaud et Emilie Arnault, Points de Vue N°68, Spring 2013.) ***Вимірюються чи розраховуються фото-захисні властивості від синьо-фіолетових променів. Вимірювання проводяться в ході фотобіологічних випробувань in vitro, проведених компанією Essilor і третьою стороною. Фотосенсибілізовані клітини пігментного епітелію сітківки піддаються впливу променів синьо-фіолетового спектру, що відтворює фізіологічний вплив сонячного світла на око людини, віком від 40 років. Розрахункова модель використовує метод інтерполяції спектральних даних між 400 і 455 нм. Ця модель розроблена завдяки кореляції між спектральними вимірами та результатами тестування in vitro на зовнішніх клітинах сітківки з дисперсією 5%. З лінзами Eye Protect System™ із захисним УФ-покриттям Crizal Forte® показники відмирання клітин сітківки, спричиненого впливом світла, знижені на 25% (+/- 5%) у порівнянні з лінзами без фільтра. В стандартних лінзах: з індексом 1,5 або з поліматеріалу з Crizal Forte® УФ-покриттям цей показник приблизно на 7% менше.

Чи правильно відрегульовані Ваші бінокулярні лупи ExamVision?

  Цей відеоролик допоможе Вам правильно відрегулювати бінокулярні лупи ExamVision. Це дозволить Вам оптимально налаштувати лупи під Вашу робочу відстань, в результаті – комфорт і ефектівність.

Як відрегулювання бінокулярні лупи ExamVision Kepler Kompakt

  У цьому відеороліку показано, як правильно відрегулювати лупи ExamVision Kepler Kompakt. Це необхідно для того, щоб забезпечити оптимальне фокусування та глибину різкості. Перегляньте уважно відео і виконайте показані дії правильно.

Заміна носової подушечки в бінокулярних лупах ExamVision

  Носова подушечка на оправі бінокулярних луп ExamVision виготовлена з м’якого гіпоалергенного матеріалу. В залежності від робочих умов, іноді її необхідно замінювати. У цьому відео ми покажемо Вам, як можна просто і правильно змінити носову подушечку. Перегляньте уважно відео і виконайте показані дії.
Для запиту цін на бінокулярні лупи ExamVision та іншу продукцію заповніть, будь ласка, наступну форму.

  Ваше прізвище, им'я, по-батькові*

  Контактний телефон*

  Адреса електронної пошти*

  Оберіть продукцію для запиту цін

  Якщо Ви бажаєте отримувати пропозиції поштою, заповніть поля нижче.

  Домашня адреса

  Місто, область, вулиця, дім, квартира, індекс

  Місце роботи

  Назва клініки, місто, область, вулиця, дім, квартира, індекс

  Телефон клініки

  Ваше повідомлення

  facebook
  instagram