Джерела LED світлаЦіни
Джерела LED світла ExamVision

Джерела LED світла ExamVision – ідеальний партнер для ваших луп

Освітлення саме там, де це необхідно

ExamVision спеціалізується на оптичних рішеннях і пропонує широкий спектр стоматологічних та хірургічних джерел LED світла, як доповнення до ваших бінокулярних луп. Освітлення з лупами додає точності та покращеної візуалізації до щоденної практики.

Джерела LED світла ExamVision – це не просто світло

Обираючи світлодіодну систему освітлення для використання в стоматології або іншій медичній практиці, потрібно звертати увагу не лише на максимальну інтенсивність світла. Правильне світло в потрібному місці є надзвичайно важливим як з точки зору хорошого бачення, так і для захисту очей від відблисків і шкідливих променій. Лупи і світло взаємозалежні, а вибір правильного освітлення настільки ж важливе, як і вибір оптимальних бінокулярних луп. Якщо Ви оберете компанію ExamVision в якості постачальника бінокулярних луп та джерел LED світла, спеціалісти компанії “Содевком” допоможуть обрати індивідуальну конфігурацію для отримання найкращих результатів. Ваші лупи налаштовуються відповідно до індивідуальної робочої відстані, висоти та ергономічних потреб. Ви отримаєте необхідні поради та рекомендації щодо вибору луп та світла, які ідеально відповідатимуть вашим потребам. У всіх джерелах світла ExamVision використовує світлодіоди “нейтрального білого” кольору (≤5.000 до ≤6.500 К) для максимально природного освітлення. Розглядаючи світлодіоди з більш високим значенням (більше синього світла), ніж у діапазону світла ExamVision Focus™ та Essential, пам’ятайте, що це впливає, відповідно, не тільки на інтенсивність світла, але це також означає більше неприродного світла, перенапруження очей – та ризик пошкодження сітківки. Наша високоточна система Connect фіксує світлодіодну лампочку на оправу ваших луп, запобігаючи коливанням. Затягуючий механізм дозволяє тримати світло постійно прикріпленим до оправи, якщо це потрібно.
Більше

Інтенсивність світла (Люкс або Люмен)

Люкс (lx) використовується для вимірювання інтенсивності або яскравості джерела світла. Існує загальне уявлення, що чим більше люкс, тим краще світло. Але це не так. Максимальний рівень люкс у більшості світлодіодів (у центрі світла, який часто називають «гарячою точкою») становить близько 30 або 40.000лк, часто вимірюється на відстані 20-25 см від світлодіодного діода. Але справжнє завдання – отримати потрібну кількість світла в потрібному місці в реальній робочій ситуації. Тому що занадто велика кількість світла може створити відблиски і пошкодити зір протягом тривалого робочого часу. Очевидно, що занадто мало світла так само погано.

Люмен (лм)

вказує загальну кількість світла, що випромінюється від джерела світла, де Люкс використовується для вимірювання кількості світловіддачі у певній області. Іншими словами – 1 люкс – це те саме, що 1 люмен на квадратному метрі. Загалом інтенсивність світла близько 10-20.000 люкс при середній робочій відстані 35 см – рівномірно розподілений по промені – ідеально підходить для більшості стоматологічних процедур з бінокулярними лупами. Відблиски (від світловідбиваючих поверхонь) менші, отже очі захищені, а світлодіодного світла, встановленого на оправі луп, разом із звичайним освітленням в клініці буде цілком достатньо для досягнення хорошого та чіткого бачення. Медичні процедури в порожнинах тіла часто вимагають більше люксів, плюс хірург часто стоїть, тому робоча відстань довша. При купівлі бінокулярних луп ExamVision разом із світлодіодним світлом, наші фахівці допоможуть вам знайти ідеальний варіант враховуючи всі ваші професійні потреби.

Колірна температура (Кельвін)

Температуру кольору вимірюють у Кельвінах. Кольори понад 5.000 К відомі як “холодні” кольори, тоді як кольори нижчого значення в тій же шкалі називають “теплими” кольорами. Якщо ви шукаєте сконцентроване світлодіодне освітлення для бінокулярних луп, яке ідеально підходить для хірургічних та медичних процедур та обстежень, варто вибрати кольорову температуру “нейтрального білого” (від ≤ 5.000 до ≤6.500 К) для максимально можливого природного освітлення. Розглядаючи світлодіодні світильники з більш високим К (більше синього світла), будь ласка, пам’ятайте, що це впливає, відповідно, не тільки на інтенсивність світла, але це також означає більше неприродного світла, перенапруження очей – та ризик пошкодження сітківки від шкідливих ультрафіолетових довжин. З цієї причини всі джерела LED світла ExamVision для хірургії та стоматології утримуються в межах від ≤ 5.000 до ≤6.500 К.

Кольорове відображення (CRI / Ra)

Значення кольоропередачі джерела світла вимірюється в CRI (або Ra). Як правило, чим краще ви хочете відтворювати кольори, тим вище значення кольоропередачі ви можете вибрати. Джерела LED світла ExamVision, які використовуються з стоматологічними та хірургічними лупами, спрямовані на покращення зору, а також на відповідність кольорам. Однак, оскільки зубні тканини та матеріал піддаються однаковому світлу від світлодіодної лампочки, високий показник ІРС у джерела світла не настільки важливий в стоматології та хірургії, як це можна припустити. І чим вище показник CRI, тим менш ефективним буде світло з точки зору яскравості та робочого часу.

Джерела LED світла ExamVision: доступні варіанти

Джерела LED світла ExamVision: характеристики

Focus™ True

джерела світла led focus true

Вага лампи:
17 г

Діаметр світлової плями:
70 мм

Тип акумулятора:
літій-іонний

Робочий час:
до 12 год.

Час підзарядки:
2,5 год

Інтенсивність світла:
макс. 15800 лк

Focus™ Bright

джерела світла led focus

Вага лампи:
17 г

Діаметр світлової плями:
70 мм

Тип акумулятора:
літій-іонний

Робочий час:
до 12 год.

Час підзарядки:
2,5 год

Інтенсивність світла:
макс. 18600 лк

Essential Nano

джерела світла led examvision nano

Вага лампи:
9 г

Діаметр світлової плями:
80 мм

Тип акумулятора:
літій-іонний

Робочий час:
до 12 год.

Час підзарядки:
2,5 год

Інтенсивність світла:
макс. 24000 лк

Essential One

джерела світла led examvision essential

Вага лампи:
7 г

Діаметр світлової плями:
65 мм

Тип акумулятора:
літій-іонний

Робочий час:
до 2год./батарею

Час підзарядки:
1,5 год

Інтенсивність світла:
макс. 14000 лк

Essential Alpha

джерела світла led examvision alpha

Вага лампи:
11 г

Діаметр світлової плями:
85 мм

Тип акумулятора:
літій-іонний

Робочий час:
до 12 год.

Час підзарядки:
2,5 год

Інтенсивність світла:
макс. 14000 лк

Для запиту бінокулярні лупи, джерела LED світла ExamVision та іншу продукцію заповніть, будь ласка, наступну форму.

  Ваше прізвище, им'я, по-батькові*

  Контактний телефон*

  Адреса електронної пошти*

  Оберіть продукцію для запиту цін

  Якщо Ви бажаєте отримувати пропозиції поштою, заповніть поля нижче.

  Домашня адреса

  Місто, область, вулиця, дім, квартира, індекс

  Місце роботи

  Назва клініки, місто, область, вулиця, дім, квартира, індекс

  Телефон клініки

  Ваше повідомлення

  facebook
  instagram