Компанія «Содевком» вже майже 15 років представляє найвідоміші світові бренди операційної оптики в Україні. Завітайте на наш стенд під час стоматологічної виставки «МЕДВІН: СТОМАТОЛОГІЯ» 4-6 вересня
та оцініть якість мікроскопів GLOBAL (США) та бінокулярних луп ExamVision (Данія).

Переважна більшість стоматологів обирають мікроскопи GLOBAL від компанії GLOBAL Surgical Corporation (США) – лідерів дентальної мікроскопії у світі. Стоматологічні мікроскопи GLOBAL – не лише бездоганна якість зображення, це вишукана ергономіка, інтуїтивне управління та сучасний дизайн. Нові мікроскопи A-Series™ гарантують покращену візуалізацію для ранньої діагностики і встановлюють новий стандарт у стоматологічній мікроскопії.

Бінокулярні лупи ExamVision (Данія) виготовляють індивідуально з урахуванням всіх особливостей зору, положення відносно пацієнта, правильної робочої постави та особистих потреб стоматолога. Компанія ExamVision використовує лише матеріали преміум-класу в побудові унікальної багатолінзової системи для найкращої роздільної здатності, природної передачі кольорів, найбільшого робочого поля та глибини різкості. Вам залишається тільки зосередитись на роботі.